chata Bukvica
chata Bukvica
Adresa: horská chata Bukvica, stredisko Búče-Renčišov, 082 36 Lipovce
Špecifikácia:
Horská chata Bukvica je situovaná v lyžiarskom stredisku Búče - Renčišov a ponúka možnosť ubytovania návštevníkom strediska, ktorí chcú využiť ponúkané možnosti k aktívnemu tráveniu voľného času v lone prírody.

 

 

Chata Bukvica štandardne poskytuje možnosť ubytovania pre cca 40 ľudí, no v prípade potreby a po dohode so správcom chaty, je možné ubytovať aj viac ľudí.
Ubytovanie je možné v dvoj, alebo trojposteľových izbách, prípadne v apartmáne. Izby sa nachádzajú na poschodí. 
Sociálne zariadenia sú spoločné, boli zrekonštruované a nachádzajú sa na chodbe.  
Apartmán pre 6 - 10 osôb je vybavený vlastným sociálnym zariadením a kuchynkou a nachádza sa na prízemí, hneď pri hlavnom vchode do chaty.
Prístup do strediska je z obce Renčišov, kde je záchytné parkovisko. Horné parkovisko pri vlekoch (1,5 km od záchytného parkoviska) je dostupné skibusom, autom s pohonom 4×4, alebo autom so snehovými reťazami.
 
Ubytovanie a stravovanie si treba rezervovať a dohodnúť vždy vopred so správcom chaty.
 


 

 

Na chate je možné sa aj stravovať. Chata má vlastnú kuchyňu, kde sú pripravované čerstvé jedlá a vlastnú jedáleň, kde sa naraz môže najesť 40 ľudí. Podľa potreby je možné zostaviť jedálny lístok a prispôsobiť ho potrebám hostí.
Radi pre vás zorganizujeme aj rodinné oslavy, pohostenia a iné spoločenské posedenia.

 

 

 

V priestoroch jedálne je možné organizovať firemné školenia, workshopy, porady a stretnutia pre cca 40 osôb, kde je možné po dohode zabezpečiť i občerstvenie účastníkov.
Tieto akcie sú ideálne v spojení s teambuildingovými aktivitami firmy, alebo s využitím okolitých atrakcií pre individuálny aktívny oddych.
 

 

 

 

Chata Bukvica nedisponuje vlastným wellness centrom. 
 
 
 

 

 
Svojou polohou je chata predurčená na turistiku a horskú cyklistiku s množstvom dlhších i kratších trás a atrakcií (Parkáň, Zlá diera, Lačnov, Lačnovský kaňon, atd.), ktoré sú v okolí chaty. 
Pri chate sa nachádza antukový kurt, ktorý možno využit na tenis, volejbal, poprípade na futbal, alebo na zorganizovanie športového dňa pre firmu.
Lyžiarske stredisko Renčišov – Búče je situované 28 km severozápadne od Prešova. Prístup do strediska je z obce Renčišov, kde je záchytné parkovisko. 
Stredisko disponuje technickým zasnežovaním, ale jeho poloha a nadmorská výška sú faktormi, ktoré spôsobujú, že stredisko nemá počas zimy núdzu o prírodný sneh. V stredisku je 5 lyžiarskych vlekov všetkých náročností a ich celková dĺžka je 4 km. K dispozícii je i lyžiarska škola a detský lanový vlek.
Najbližší vlek sa nachádza len 200 m od chaty !
 
Radi Vám poradíme s výberom miesta, alebo aktivítami v okolí.
 
 
 
 
CENNÍK SLUŽIEB

 

   názov: Horská chata Bukvica
   adresa: stredisko Búče - Renčišov, 082 36 Lipovce
   telefón:  
   mobil: +421 905 527 787
   fax:  
   e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
   www: www.skibuce.sk
   gps: 49.07966° x 20.95027°
   fb: www.facebook.com/Chata.Bukvica

 

Krajina: Slovensko
Cena: 9 EUR
Bathrooms: 1
Bedrooms: 527871700
Názov: horská chata Bukvica
Okres: Prešov
Typ objektu: Horská chata
Lot size: 2
House size: 0527871700
Garages: 3
Built year: 1930