TEAMBUILDING A VÍNO

     V spolupráci s viacerými vinármi ponúkame obľúbené eventy a teambuildingy pre firmy, ich zamestnancov a partnerov, ktoré sú založené na ochutnávkach vín so sprievodným programom a absolvovaním súkromných vínnych ciest v rôznych vinárskych regiónoch.
     Vínne teambuildingy sú netradičným riešením, ako spojiť stmelenie kolektívu a príjemné firemné posedenie a s relaxom a aktívnym trávením voľného času uprostred prírody, vo vinohradoch.
Účastníci si môžu vyskúšať nielen neľahkú prácu na vinohradoch a postupy pri výrobe vína, ale dozvedia sa o víne i čosi viac. Degustačné programy sú väčšinou doplnené o výklad profesionálneho someliéra a spojené so sprievodným programom (hudbou, tancom) a samozrejme občerstvením charakteristickým pre danú lokalitu.
Veľmi obľúbeným je spojenie seminárov, školení, rokovaní a iných firemných akcií a eventov s bohatým večerným programom a degustáciou.

Ďalšou atraktívnou formou propagácie firmy a vhodného darčeka pre obchodných partnerov, či kolegov pri rôznych príležitostiach je projekt „firemné víno“, ktoré dnes už mnohí vinári ponúkajú.
Kombinácia výborného vína a vlastnej firemnej etikety je zárukou, že ostane ešte dlho v pamäti obdarovaného. Takéto vína sú ideálne nielen, ako darčeky, ale i na firemné večierky a svatby.

Degustácie, či predajné akcie radi zabezpečíme nielen v priestoroch vinárstiev, ale po dohode i v priestoroch firiem, hoteloch, či penziónoch v rôznych lokalitách.